filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Jussi
2004
http://www.jussit.fi/
Fińska Fundacja Filmowa
Data wręczenia nagród:
1 lutego
Jussi
Najlepszy film
wygrane
Sport ekstremalny
(2003)
nominacje
Pahat pojat
(2003)
Perły i wieprze
(2003)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Sari Mällinen]
Sari Mällinen
jako Eila Salonen w filmie
Eila
(2003)
nominacje
Elsa Saisio
Pahat pojat
(2003)
Tiina Lymi
Sport ekstremalny
(2003)
Najlepszy aktor
wygrane
[Mikko Leppilampi]
Mikko Leppilampi
jako Läde w filmie
Perły i wieprze
(2003)
nominacje
Reino Nordin
Hymypoika
(2003)
Petteri Summanen
Sport ekstremalny
(2003)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Jarmo Lampela]
Jarmo Lampela
Eila
(2003)
nominacje
Aleksi Mäkelä
Pahat pojat
(2003)
Johanna Vuoksenmaa
Sport ekstremalny
(2003)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Outi Mäenpää]
Outi Mäenpää
jako Matka Saary w filmie
Perły i wieprze
(2003)
nominacje
Mervi Takatalo
Hymypoika
(2003)
Laura Birn
Perły i wieprze
(2003)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Juha Muje]
Juha Muje
jako Pornokauppias Sundman w filmie
Raid
(2003)
nominacje
Hannes Suominen
Eila
(2003)
Kari-Pekka Toivonen
Sport ekstremalny
(2003)
Najlepsza muzyka
wygrane
Sport ekstremalny
(2003)
Kerkko Koskinen
nominacje
Mosku - lajinsa viimeinen
(2003)
Johnny Lee Michaels
,
Tuomas Kantelinen
Na obczyźnie
(2003)
Pekka Karjalainen
Najlepsza scenografia
wygrane
Raid
(2003)
Jukka Uusitalo
nominacje
Eila
(2003)
Kalle Nurminen
Sport ekstremalny
(2003)
Päivi Kettunen
Najlepsze kostiumy
wygrane
Raid
(2003)
Pentti Tillder
nominacje
Eila
(2003)
Niina Pasanen
Sport ekstremalny
(2003)
Tiina Kaukanen
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Pahat pojat
(2003)
Pini Hellstedt
Czwórka braci wstępuje na drogę przestępczą, kiedy ich ojciec trafia do szpitala psychiatrycznego.
nominacje
Eila
(2003)
Harri Räty
Perły i wieprze
(2003)
Jyrki Arnikari
Najlepszy dźwięk
wygrane
Pahat pojat
(2003)
Jyrki Rahkonen
Czwórka braci wstępuje na drogę przestępczą, kiedy ich ojciec trafia do szpitala psychiatrycznego.
nominacje
Hymypoika
(2003)
Juha Hakanen
Na obczyźnie
(2003)
Pekka Karjalainen
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Sotalapset
(2003)
Erja Dammert
nominacje
Kuoleman kasvot
(2003)
Kiti Luostarinen
Wrzeszczący faceci
(2003)
Mika Ronkainen
Najlepszy montaż
wygrane
Sotalapset
(2003)
Jukka Nykänen
nominacje
Eila
(2003)
Joona Louhivuori
Sport ekstremalny
(2003)
Kimmo Kohtamäki
Najlepszy scenariusz
wygrane
Sport ekstremalny
(2003)
Mika Ripatti
nominacje
Eila
(2003)
Tove Idström
Na obczyźnie
(2003)
Mika Ripatti
,
Seppo Vesiluoma
Nagroda Publiczności
Zdobywca
wygrane
Pahat pojat
(2003)
Czwórka braci wstępuje na drogę przestępczą, kiedy ich ojciec trafia do szpitala psychiatrycznego.
Wyróżnieni w roku 2004
Sport ekstremalny
(
3/10
)
Pahat pojat
(
3/6
)
Raid
(
3/3
)
Eila
(
2/8
)
Perły i wieprze
(
2/5
)
Sotalapset
(
2/2
)
Hymypoika
(
0/3
)
Na obczyźnie
(
0/3
)
Wrzeszczący faceci
(
0/1
)
Mosku - lajinsa viimeinen
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.