PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97444}

Ostrze brzytwy

The Razor's Edge
7,0 255
ocen
7,0 10 1 255
Ostrze brzytwy
powrót do forum filmu Ostrze brzytwy

Jakaż to piękna kobieta i dobra aktorka! Zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie jest znana ???
Przecież inne aktorki z tamtym lat są do dzisiaj znane i podziwiane. To mój drugi film z tą aktorką -
po raz pierwszy zobaczyłam ją w filmie "Zostawcie ją niebiosom" - i serdecznie polecam do
obejrzenia jej filmów.

IrenaSz

Nie jest znana? Tu się nie zgodzę. Wiadomo, że jej twarz nie jest bardzo rozpoznawalna tak jak innych aktorek z tamtych lat ale jej gra jest naprawdę świetna. Jej ciepło i tajemniczość zawsze mnie intrygowały, Polecam inne filmy z "angry Minnie Mouse": np. Laura, the night and the city, The Ghost and Mrs. Muir. Moja jedna z ulubionych aktorek.

ocenił(a) film na 5
putitback

no niestety muszę się zgodzić ze stwierdzeniem, że Mrs. Tierney nie jest zbyt dobrze znana szerszej publiczności. pamiętają o niej tylko fani kina lat 40-tych, zwłaszcza nurtu noir. powiedziałbym, że nie należała do pierwszej ligi gwiazd Hollywood i pewnie przez to jej nazwisko nie zostało tak bardzo rozpowszechnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones