PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9088}

Rebeka

Rebecca
7,7 11 608
ocen
7,7 10 1 11608
7,7 18
ocen krytyków
Rebeka
powrót do forum filmu Rebeka

bo ogladałam do 1 tylko, nie wytrzymałą i poszłam spać :P

puma

to tak jak ja;d ja przysnelam i pozniej tylko zobaczylam fragment rozmowy maxima z ta lady de winter i on mowil ze to on zabil ta rebeke i jej trup lezy na dnie jeziora w zaropionej lodzi bo on ja tam schowal a w trumnie (gdzie niby spoczywa rebeka) jest jakies nie wiadomo i co;p czyli jakas inna laska:P az sie sama pogubilam, prosze napiszcie co bylo po tym ich spacerze nad jezioro!! jak lady de winter znalazla ta szope i byl w niej ten stary koles xD
pozdrawiam!!

Susie

W trakcie balu, który zorganizowała potem Lady de Winter rozbił się statek. Wszyscy pobiegli na ratunek, a potem w trakcie akcji ratunkowej nurkowie znalezli jacht, w którym znajdowało się ciało starej Lady de Winter. Lady de Winter poszła poszukać Maxima i znalazła go w domku nad brzegiem. Tam opowiedział jej, że w trakcie kłótni w tym domku Lady de Winter upadła, rozbiła sobie głowę w czego efekcie zmarła. On bojąc się, że nikt mu w wypadek nie uwierzy, zabrał ciało na jacht, wypłynął, przedziurawił kadłub, odkręcił jakiś tam zawór i jacht z ciałem zatonął. Kłótnia wynikała z tego, że nie układało mu się z Lady de Winter, która wyjeżdzała stale do Londynu i spotykała się z różnymi mężczyznami. Zasugerowała, że jeśli będzie w ciąży z innym facetem to i tak się przecież z nią nie rozwiedzie (sprawa honoru). Stwierdził, że jej nienawidził (w tym miejscu jest przełom w filmie :). Śledztwo zostało wznowione. Maxim prawie przyznał się w trakcie przesłuchania do tego, że ukrył ciało. Kuzyn starej de Winter zaczął szantażować go, że pokaże sądowi list, który do niego wysłała w dzień śmierci, z którego wynikało, że jest szczęśliwa i nie w głowie jej samobójstwo. Pojechali do lekarza de Winter, do Londynu (kuzyn miał jego adres), by ustalić czy była w ciąży (wtedy Maxim miałby motyw do zabójstwa). Okazało się, że de Winter (pod zmienionym nazwiskiem) była pacjentką tego lekarza. Wykrył u niej raka. Maxim został oczyszczony z zarzutów (ustalono, że de Winter musiała popełnić samobójstwo). Gdy wrócili do posiadłości okazało się, że cała płonie, gdyż Danvers podpaliła ją nie mogąc pogodzić się z pojawieniem się nowej Lady de Winter. THE END

famous

Końcówka jest bardzo ciekawa, bo Maxim nie został do końca oczyszczony, bo przecież nie przyznał się, że to on ukrył jej ciało. Można powiedzieć, że pierwsza pani de Winter i tak wygrała, bo to pewnie będzie mu do końca życia ciążyć, że będzie musiał grać tą oficjalną wersję. Chociaż jego żona zna prawdę, ale i tak jest to dosyć niekonwencjonalne zakończenie :D

Wujek_Atom

Zapraszam do zagłosowania w mojej ankiecie na najlepszy film Hitchcocka. Głosy można oddać na moim blogu: http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926 Z góry dzięki;)

famous

dzieki ;) a na końcu oni nadal byli parą nie rozstali się???

ocenił(a) film na 9
puma

Tak, wszystko dobrze się kończy. Wygląda na to, że główni bohaterowie nareszcie będą szczęśliwi :).
Film wspaniały!

Karrie

pojebany! ale zajebisty xD POLECAM

famous

Zapraszam do zagłosowania w mojej ankiecie na najlepszy film Hitchcocka. Głosy można oddać na moim blogu: http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926 Z góry dzięki;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones