PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839879}

Rebeka

Rebecca
6,0 27 307
ocen
6,0 10 1 27307
4,0 13
ocen krytyków
Rebeka
powrót do forum filmu Rebeka

Za jednym z portali: "Najbardziej znana jest wersja z 1940 roku: https://www.filmweb.pl/Rebeka
W najnowszej produkcji, Lily James, znana z ról w "Downton Abbey", czy "Mamma Mia! Here We Go Again" ,zagra główną rolę pani de Winter, a Armie Hammer-jej męża, Maxima. Pojawią się także Ann Dowd, Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes i Sam Riley.
Reżyseruje Ben Wheatley "(Kill List", "High Rise", "Free Fire"), a scenariusz napisała Jane Goldman ( "X-Men", "Kobieta w czerni")."

pogodno_2

Oprócz wersji tej z 1940 roku ogladalam tez włoską wersję. Całkiem udaną. Lily James to całkiem dobra aktorka, ale nie bardzo nadaje sie do roli Rebecci. To miała być zupełnie niewinna 21 latka chyba. Może jej się uda? Kto wie? Ale ona ma zbyt wyzywające spojrzenie, a główna bohaterka to była taka mimoza. Ona bardziej nadawałaby się na Rebeccę ze swoim stylem grania. We włoskiej wersji aktorka była bardzo wkurzająca i to było dobre bo miała być do granic naiwna. Szkoda tylko, źe ulubiony przeze mnie Sam Riley gra taką paskudną postać. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

ignis_2

Zobaczymy. Mam nadzieję, ze twórcom się uda to ogarnąć.

ignis_2

W "Kopciuszku" Lily zagrała bardzo uroczo i niewinnie, więc może nie będzie źle pod tym względem :)

pogodno_2

Lily i Armie, nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba :D

tolerancja91

Mnie wystarczy Mistrz Alfred ;)

pogodno_2

Alfred?

tolerancja91

Sir Alfred Joseph Hitchcock ;)

pogodno_2

Oglądałem ponad pół roku temu wersję Hitchcocka, nawet nie wiedząc, że zostało to nakręcone na podstawie powieści. Nawet dobrze się wpasowałem, bo teraz już trochę czasu minęło, szczegóły się zatarły i mogę przeczytać książkę. I jak mi się książka zatrze w pamięci, to akurat wyjdzie film :)

Akhpu

Idealnie ;)

pogodno_2

jak ja tej książki nie lubię, od razu wiem że mi się ten film nie spodoba

guga_buzka

Zaryzykuj-nic nie ryzykujesz ;)

pogodno_2

Jest i zwiastun. Premiera 12 października.
https://www.youtube.com/watch?v=GFWtgb3vv4k&t=0s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

pogodno_2

"Rebecci",aha XDD A więc nadal są ludzie, którzy nie wiedzą, że przy odmianie niepolskich imion zakończonych na C i samogłoskę, C zmienia się w K. :)

Lukasz641

Przepraszam, ale nie wiem, do której wypowiedzi pijesz, bo w żadnej mojej-stricto mojej-nie ma takiej formy. Mój błąd, ze wkleiłam cytat-tytuł plus opis z netu, w którym już był błąd, ale tak to jest z cytatami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones