PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109648}

W niewoli uczuć

Of Human Bondage
6,8 418
ocen
6,8 10 1 418
W niewoli uczuć
powrót do forum filmu W niewoli uczuć

- zachwyca lub oburza, to bez znaczenia! Bo nadal jest oglądany i dyskutowany! A Bette Davis
bezkonkurencyjna!

ocenił(a) film na 10
IrenaSz

Zdecydowanie zgadzam się z Panią. Szkoda, że Bette nie dostała za te rolę Oscara, ale z drugiej strony dostała go rok później, a rola Claudette Colbert w Ich Nocach również była świetna. Widziałam już 8 filmów z Bette Davis i muszę stwierdzić, że to jedna z jej najlepszych ról.

ocenił(a) film na 9
Lady_Eowyn

Bardzo lubię film y z Bette Davis. I te najwcześniejsze, gdy była piękna i młoda i te dużo późniejsze, w których już była starsza i brzydsza. Ale jak ona gra! Ostatnio oglądałam "Kto leży w moim grobie?" - Betty rewelacyjna! pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
IrenaSz

Mi ostatnio udało się obejrzeć Another Man's Poison. Naprawdę genialnie zagrała.
Również pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
Lady_Eowyn

Witam, a gdzie udało się Pani zdobyć ten film? Czy ma go Pani? Może się wymienimy tymi ostatnimi filmami ?

ocenił(a) film na 10
IrenaSz

Mi udało się go zobaczyć na YouTube w wersji oryginalnej, znikąd nie ściągałam, po prostu wpisalam w pasek, ale znając podstawy języka można go dość łatwo zrozumieć:)

ocenił(a) film na 9
Lady_Eowyn

Dzięki za odpowiedź. Trudno, to mnie nie urządza. Szukam filmów tylko z polskim lektorem lub napisami. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
IrenaSz

Wiadomo, niektórzy nie znają wystarczająco języka, ale ja szczerze to oglądam trochę na zasadzie domyslania się:) Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 9
Lady_Eowyn

Dzięki za odpowiedź, niestety ja angielskiego znam tylko troszkę, by na ulicy nie zginać, więc oglądanie filmu jest raczej niemożliwe. Ale ten film , który widziałam, bardzo mi się podobał. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones