PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94263}

W pogoni za mężem

Pride and Prejudice
6,9 985
ocen
6,9 10 1 985
W pogoni za mężem
powrót do forum filmu W pogoni za mężem

Ostatnim razem, gdy wchodziłam na stronę tego filmu, tytuł brzmiał „Duma i uprzedzenie” według oryginalnego tłumaczenia. Czemu go zmieniono?

HelenaDepp

Też mnie to dziwi. Filmweb coraz bardziej się kompromituje.

ocenił(a) film na 7
DziurawaMarysia

Pamiętam, kiedy zakładałam na tej stronie profil... była prosta, przejrzysta i spełniała swoją najważniejszą funkcję - była informacyjna. Teraz wszystko powiększono do niemożliwych rozmiarów (nie dziwmy się, ludzie coraz rzadziej przeczytają napisane coś maczkiem), wszędzie reklamy i wszystko się zacina.

HelenaDepp

Bo to z myślą o tych chodzących zombie ze smartfonami w łapach. Mało treści merytorycznej, dużo obrazków, żeby dopasować do ich możliwości intelektualnych...

użytkownik usunięty
HelenaDepp

Może to, że ten film nie ma aż tak wiele wspólnego z Dumą i uprzedzeniem.

HelenaDepp

Bo to Filmweb, tu sami inteligentni inaczej. Jak wymyślą tytuł to nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać...

HelenaDepp

To nie Filmweb wymyślił, tylko pod takim tytułem film był dystrybuowany w Polsce. Oczywiście jest to co najmniej TOP 3 najgorszych tłumaczeń wszech czasów i jest wręcz całkowitym zaprzeczeniem oryginalnego tytułu, ale na szczęście dystrybutorzy kolejnych ekranizacji najwyraźniej nauczyli się na tym błędzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones