Joan FontaineI

Joan de Beauvoir de Havilland

8,1
1 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joan Fontaine

Piękna, niezwykle utalentowana, a w dodatku jena z moich ulubionych aktorek obchodzi dziś 91 urodziny. Życzenie 100 lat w tym wypadku to chyba niestosowne, dlatego życzę 200 lat. A tak swoją drogą, ciekawe, jakby potoczyła się jej kariera, gdyby przyjęła rolę w filmie "Stąd do wieczności"? Szkoda, bo może byłaby bardziej znana i doceniana niż jest obecnie.

Doe

Faktycznie, musi pochodzić z rodu o bardzo dobrych genach, bo przecież jej siostra Olivia de Havilland również żyje. A swoją drogą, to słyszałam, że Olivia miała siostrę z którą nie żyła w zgodzie, ale nie miałam pojęcia, że to Fontaine! No i oczywiście spóźnione życzenia urodzinowe również załączam!:)

Doe



92 u r o d z i n y Joan Fontaine ;**

Luise


supa..

Doe

Właśnie zdałem sobie sprawę, że Joan i jej siostra, Olivia to dwie jedyne żyjące żeńskie Gwiazdy z epoki "Złotej Ery Hollywoodu".

Trzymajcie się dziewczyny !

de_Franco

nie jedyne :)
jeszcze Lusie Rainer - ma duzo ponad 103 lata :) w styczniu bedzie konczyc 104!!!

Luise

Dzięki za informacje (dopiero od niedawna zagłębiam się w temat "Złotej Ery")
Pewnie jak by dobrze poszukać, ktoś jeszcze by się znalazł. Mam na myśli lata 30-te.
Bo na przykład z lat 40-tych ciągle dobrze się trzyma Lauren Bacall i kilka innych aktorek.
Pozdrawiam

de_Franco

Carla Laemmle, Diana Serra Cary (Baby Peggy), Mickey Rooney and Dickie Moore are the last surviving stars from the silent era.
Lupita Tovar, Maureen O'Hara, Luise Rainer, Mary Carlisle, Shirley Temple, Jane Withers, Joan Fontaine and sister Olivia De Havilland are the last main 1930s actresses,
Eleanor Parker, Marsha Hunt, Anne Jeffreys, Lauren Bacall, Joan Leslie, Louis Jourdan, Margaret O'Brien, Lizabeth Scott, Kirk Douglas, Nanette Fabray, Eli Wallach, Carol Channing and Barbara Hale are some of the last from the 1940s.

http://en.wikipedia.org/wiki/Movie_star

Doe

Joan kończy dziś 96 lat! wszystkiego najlepszego :)

rockmantyczna

JOAN ♡

rockmantyczna

Carla Laemmle, Diana Serra Cary (Baby Peggy), Mickey Rooney and Dickie Moore are the last surviving stars from the silent era.
Lupita Tovar, Maureen O'Hara, Luise Rainer, Mary Carlisle, Shirley Temple, Jane Withers, Joan Fontaine and sister Olivia De Havilland are the last main 1930s actresses,
Eleanor Parker, Marsha Hunt, Anne Jeffreys, Lauren Bacall, Joan Leslie, Louis Jourdan, Margaret O'Brien, Lizabeth Scott, Kirk Douglas, Nanette Fabray, Eli Wallach, Carol Channing and Barbara Hale are some of the last from the 1940s.

http://en.wikipedia.org/wiki/Movie_star

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones