Laurence OlivierI

Laurence Kerr Olivier

8,5
6 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laurence Olivier

...

użytkownik usunięty

Wiesz, Marlon Brando zagrał masę bardziej poruszających kreacji niż wszystkie Olivier razem wzięte. Ponadto jest całe mnóstwo lepszych aktorów (choćby Paul Newman, Spencer Tracy czy Richard Burton, pomijając wielu, wielu innych).

Paweł Małaszyński, Joanna Brodzik..., a na Burtona mogłabyś chociaż zagłosować, rozumiem że możesz uważać że dla niego 10 to za mało, ale coż na tym się skala FW kończy.

użytkownik usunięty
_Andrzej_

Wesz, gdybyś mi nie uświadomił, że 10 to maximum, to bym nigdy na to nie wpadła...

Naprawdę wielkie dzięki...

Ej, to nie było nic osobistego, zdziwiło mnie po prostu że nie oddałaś głosu na Burtona którego tak lubisz.

użytkownik usunięty
_Andrzej_

Nie oddałam głosu na Burtona, bo po prostu wieokrotnie odwiedzając Jego stronę najprościej w świecie nie przyszło mi to do głowy...

I nie obraziłam się. Z obrażalstwa już wyrosłam. :)

użytkownik usunięty

Zgadzam się z autorką tematu. Olivier to bardzo dobry aktor, ale jest multum lepszym aktorów - Newman,Bogart,Fonda,Peck,Pacino albo chociażby numer 1 Brando.

Gdzie to wyczytałeś, elias? Digital Dream Door?

Jimmy

"Olivier to bardzo dobry aktor, ale jest multum lepszym aktorów - Newman,Bogart,Fonda,Peck,Pacino albo chociażby numer 1 Brando"

Żaden z tych aktorów których wymieniłeś wg. mnie nie był lepszy od Oliviera. A już z pewnością nie Peck, najsłabszy z całego tego grona.

użytkownik usunięty
La_Pier

No widzisz, a według mnie to tylko kilku, którzy od niego byli o niebo
lepsi. A Peck w szczególności.

A w jakiej książce o tym przeczytałaś?

użytkownik usunięty
La_Pier

"Wybitni aktorzy sceny i ekranu" napisała redakcja filmwebu... [sarkazm]

Jaka redakcja, jaka? To sama Carrie napisała te słowa, a teraz się od tego odżegnuje.

La_Pier

Nie, po prostu elias po czasie odpowiedział na moje pytanie. Tak, ten text o redakcji kierowany był do mnie.

I powiem ci jedno, eliasku- nie nazywajmy Poloneza Polskim Ferrari, Annę Fotygę drugą Margaret Tacher, albo twojego gówna SARKAZMEM!!!

użytkownik usunięty
Jimmy

I tak to jest jak się zlecą gówniarze...którzy fascynują się Seagalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones